גלשני ליב-טק - גלשנים מכוכב אחר

כבר המון שנים שאין שינוי מהותי בתחום בניית גלשני הגלים, פחות או יותר כולם משתמשים באותם חומרי בניה בין אם זה פוליאוריתן ופוליאסטר, אפוקסי וEPS או טאף לייט, הבסיס הוא אותו הבסיס, עד ש… באו ליב-טק חבורת סטלנים פרועים מסיאטל שבארה"ב והחליטו שנשבר להם… הם יבנו את הגלשן הכי חזק ביקום ו...גם שיגלוש אש! נשמע סביר? אז זהו שגם להם לא ממש בהתחלה.

ליב-טק הוקמה ב1977 ליד סיאטל שבוושינגטון על ידי מייק אולסון ופיט סארי – שני גולשי גלים וסקייטרים. בשנים הראשונות הם בנו גלשנים ופעלו כשייפרים מקומיים אבל די מהר הם נכנסו חזק לתחום הסנובורד והקימו מפעל משלהם –  וכיום הם חברת הסנובורד השניה בגודלה בעולם בקרשי הפרימיום  והחברה הגדולה ביותר בעולם שמייצרת את כל הבורדים שלה בארה"ב.

לפני כעשור התחילו החברים בליב-טק לחזור לפזול לכיוון ייצור של גלשני גלים, והשתמשו בידע האדיר שהם צברו בשלושים השנים האחרונות כדי לפתח תהליך ייצור של גלשנים שהינו שונה בכל שלב ובכל חומר מתהליכי הייצור של שאר חברות הגלשנים בעולם. 
לפני כשנה וחצי הוציאו סוף סוף את הגלשנים לשיווק בארה"ב שם הם התקבלו בהתלהבות אדירה וזכו בשנה אחת כבר בשני פרסים –אחד מחמשת הגלשנים הטובים ל2013 על ידי SIMA –ארגון הגולשים האמריקאים והגלשן הטוב ביותר למסעות (מתוך 80 גלשנים) של "טרוול מגזין" - בגלל העמידות יוצאת הדופן שלו. 

הגלשנים כרגע משווקים במעט מאוד מדינות, וישראל היתה הנקודה הראשונה בעולם שהגלשנים נמכרו בה אחרי אמריקה.
רוצים לדעת למה ליב-טק שמים קצוץ על הפיצוץ? או למה הגלשנים שלהם נראים כמו למבורגיני? ולמה אף גלשן בשוק כיום לא משתווה ברמת בנייה וחומרים לייצורים מכוכב אחר האלו? ומה זה לעזאזל הבזלת שהם שמים בגלשנים? ואיך קשורה לזה כרס הבירה שלכם? אז תמשיכו לקרוא...

כמו שכבר כתבנו, הגלשנים של ליב-טק שונים בכל חומר ותהליך ייצור מכל גלשן אחר שאי פעם ראיתם והנה כמה מהנקודות החשובות:
הגלשנים שלהם הם החזקים ביותר בשוק - בגלל זה הם שמים קצוץ על הפיצוץ!

ליבת הגלשן, או בעצם ה"קצף" הוא חומר חדש שהם המציאו, הוא חזק במיוחד, גמיש והכי חשוב - גם אם יהיה פיצוץ הוא לא "שותה" מים, כך שתוכלו להשאר במים כמה שתרצו בלי לרוץ לתיקונים.

בגלשנים אין פיבר רגיל אלא סיבי בזלת – שהם הרבה יותר קלים, וחזקים- כמו הר געש

בכל הגלשנים יש "דק קונקייב" (קעור) – שייפ הרבה יותר יציב ונוח, ומשאיר הרבה מקום לכרס בירה שלכם בחתירה.

בכל הגלשנים יש צ'אנלים בצדדים – לאחיזה מושלמת בדק דייב וגרבים באוויר.

החרבות שלהם (שאותן מקבלים ברכישת כל גלשן ללא תשלום) מסדרת הMILF יכולות לזוז כ2.5 סמ בתוך בתי החרבות – להתאמת הגלשן לתנאי הים ועדיפות הגולש – יציב או  משוחרר יותר. בבתי החרבות ניתן להתקין גם חרבות FCS רגילות.

בכל הגלשנים יש משככי זעזועים בצורת סיבי מתכת מצופה גומי בהיקפם – לגלישה חלקה בים צ'ופי.

תהליך היצור של ליב-טק הוא ירוק במיוחד, הם משתמשים בחומרים ממוחזרים ולא משתמשים בחומרים רעילים לנו ולסביבה.

כל הגלשנים מיוצרים במפעל שלהם ליד סיאטל על ידי גולשי גלים מכורים בדיוק כמוכם, ולא כמו רוב הגלשנים היום בעולם שמיוצרים בסין ובמזרח הרחוק על ידי פועלים קשי יום וילדים בשכר רעב.

לליב-טק חמישה דגמים שונים כרגע, אז בין אם אתה גולש בינוני שמחפש גלשן יציב ונוח ובין אם אתה שוחט רדיקלי שמעופף שני מטר מעל הגלים בטוח תמצא דגם שיעבוד לך כמו שצריך.

ואם כל זה לא הספיק לכם, אנחנו גם מציעים לכם לנסות את הגלשנים מתי שבא לכם ללא כל תשלום, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט ליצור איתנו קשר (ולהיות מעל לגיל 18)

אז הנה קיבלתם הסבר לכל הגלשנים המוזרים שאתם רואים יותר ויותר בפיק על ידכם ולא הבנתם מה בדיוק הקטע. נסו אותם כי עולם הגלישה בדרך לשינוי.
והכי חשוב אל תשכחו - שימו קצוץ על הפיצוץ!

את גלשני ליב-טק ניתן להשיג אצל היבואן הבלעדי - סרף-פס ובחנוית גלישה נוספות ברחבי הארץ.

למידע על ימי דמו מרוכזים ובכלל חדשות על גלשני ליב-טק ומבצעים מיוחדים הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של ליב-טק ישראל

 https://www.facebook.com/libtechisrael

PUDDLE JUMPER