טכנולוגית סנובורד

אם יש משהו שאנחנו אוהבים חוץ מלגלוש זה לנסות לבנות את הבורדים בשייפים הכי מוזרים ומהחומרים הכי הזויים שאפשר להעלות על הדעת, בדרך כלל לא יוצא לנו כלום ששווה להשוויץ בו, אבל מפעם לפעם יש הפתעות ומחלקת המחקר המשוגעת  שלנו מוציאה דברים שלהפתעתנו מועילים למישהו, ולפעמים אפילו משנים את עולם הסנובורד. אלו חלק מהיציאות שלנו שעובדות לא רע בכלל:

 

מגנה-טרקשן

מי לא מכיר? צורת הדופן/סכין הכי מוזרה בהיסטוריה של הסכין. אם לפני המגנה-טרקשן כל סכיני הבורדים וגם הסקי היו פחות או יותר רדיאליות - יעני מעוגלות לרדיוס מסוים, אנחנו שברנו את הכלים, הסכין אצלנו מכופפת כמו גל או כמו סכין סטייקים או כמו… שהיא צריכה להיות בשביל שתקבלו את הבורדים עם האחיזה הטובה ביותר.

המגנה-טרקשן בעלת 7 נקודות מגע בשלג ולא 2 כמו אצל השאר וככה אתם יכולים לסמוך על הבננות שלנו בעיניים עצומות או כמו שמישהו חכם אמר פעם "אנחנו הופכים קרח לפאוודר".

 

 

 

 

 

 

סיבי בזלת

מבנה ההורספאוור המשוגע שמשלב סיבי בזלת בבורד אשר היה מוגבל עד היום לבורדים בגרסת הפרימיום בלבד, הופך העונה לסטנדרט החדש בליין של ליב-טק, הבורדים האלו קלים יותר וחזקים יותר, כבר שנים שהמדענים של נאסא מנסים לפענח את התרכובת הסודית שלנו!

שכבת ציור משעועית

​​כשכולם משתמשים בפלסטיק לחלק העליון של הבורד ומזהמים את ההרים והנחלים בתוצרי נפט אנחנו משתמשים בתוצרי שעועית. חזק יותר, קל יותר ואפשר להוסיף בשר קצוץ ובצל ויש לכם צ'ילי קון קרנה משגע.

בורד אסימטרי

בורד אסימטרי לגוף אסימטרי- הגוף אינו סימטרי בין העקבים לבהונות, אז איך זה שרוב הבורדים בתעשייה מיוצרים באופן סימטרי לרוחבם? זאת הייתה גם המחשבה שלנו, ולכן אנחנו מביאים לכם טכנולוגיה חדשנית עם סכין ספציפי לעקבים ולבהונות מה שיוצר גלישה מאוזנת טבעית יותר בכל המובנים.

הבורדים האלו בנויים בצורה אסימטרית כבר מפרופיל הליבה עד לקשיחות הפייברגלאס! אז מי אמר שהחדשנות מתה?

סוגי רוקר

הבננה המקורית. רוקר בין הרגליים ושני קמברים מתונים מאוד מתחת לביינדינגס. ההרגשה המשוחחרת ביותר והמשוגעת ביותר. 

ה-BTX ירחף בפאודר , יתעופף בפארק ויתן את ההרגשה הכיפית ביותר על המסלול.

שילוב קסום של רוקר ענק וקמבר נותן שייפ שיצוף בפאודר בצורה הטובה ביותר ויהיה משוחרר מאוד כשתרצה לעשות קצת שטויות. אבל כשתרצה לגלוש מהר ולעשות קארבינג אגרסבי תצטרך להגיד ביי ביי לחברים שלך כי הם ישארו מאחור. 

שילוב של רוקר ושני קמברים  מתחת לביינדינגס נותנים לבורד אחיזה טובה במיוחד בפניות יחד עם תגובתיות משגעת וכל זה בלי להזניח את יכולות הפאוודר והתחושה המשוחררת כשצריך.

C2 רק עצבני יותר - רוקר גבוה ושני קיימברים ענקיים מתחת לביינדינגס, מה שמאפשר גלישה אגרסבית מאוד , תגובתיות אדירה, שליטה יוצאת דופן בבורד שלך וציפה קלה בפאוודר העמוק ביותר.

הגרסה המתונה יותר לשייפ ה - C2. 

שני הקמברים מתחת לביינדינגס הונמכו והוארכו ולכן הבורד ירגיש יותר משוחרר במהירות נמוכה, אבל עדיין יקרע את המסלולים, הפארק והפאוודר.

זוכרים את הקמבר הישן והאהוב? קבלו את הגרסה החדשה- 

הצורה כללית של הבורד היא קמבר אבל בין הרגליים יש בננה קטנה שעוזרת לך בפאודר ובמשחקים על המסלול בלי לפגוע ביכולות האחיזה המיתולגיות של הקמבר.

לרציניים בלבד.

מפעל הסנובורד הירוק ביותר בעולם!!!

כאן בליב-טק אנחנו יודעים להקשיב לאמא אדמה ועושים בדיוק את מה שהיא אומרת לנו. לדוגמה , יום אחד היא אמרה לנו לחבר חתיכות של עץ ולמנוע בזבוז של חתיכות קטנות - אז עשינו את זה.

גם החלפנו את הפיברגלס המסורתי שבבורדים לבזלת (חומר ירוק יותר וטוב יותר).

אנחנו אוספים את כל שאריות הייצור וממחזרים אותן, ומשתדלים להשתמש רק בדבקים וצבעים לא רעילים.

זה לא רק כי אנחנו נחמדים, אנחנו פשוט רוצים שנוכל לגלוש גם בגיל 100 ולא ממש בא לנו שכל השלג יימס, תנאי אביב כל השנה זה לא ממש כיף.