אנחנו נשנה את כל מה שאתה מכיר על גלשני גלים!

לקחנו את 30 שנות הניסיון שלנו בבנית גלשני גלים, סנובורדים וסקייטבורדים ויצרנו גלשן מכוכב אחר!

אחרי 10 שנות פיתוח הצלחנו לשנות מהיסוד כל אלמנט מתהליך היצור של גלשני גלים רגילים, וכל חלק מתוך 31 החלקים שכל גלשן שלנו מורכב ממנו הוא חדש לגמרי! חדש בסוג החומר וחדש בצורת הבניה וההרכבה (רק ברגי החרבות הם כמו בכל גלשן אחר). אנחנו משתמשים ב: נוסחת קצף חדשה שהמצאנו, סיבי פיבר חדשים, בולמי רעידות חדשים בריילים, בתי חרבות וחרבות ייחודיות ואפילו "ליש פלאג" חדש מאלומיניום קל ביותר. בתהליך היצור שלנו שנקרא ISOTROPIC FUSION אין שימוש בנייר ליטוש, בסרטי דבק ומברשות צבע. התהליך הוא כזה שפוגע בסביבה בצורה מינימלית ואינו רעיל לגולשים שמייצרים לכם את הגלשנים.

 

כל הגלשנים שלנו מיוצרים ליד סיאטל בארה"ב על ידי גולשי גלים בדיוק כמוכם שאכפת להם מאוד שתקבלו את המוצר המוקפד ביותר שיש. לא במזרח הרחוק על ידי פועלים קשי יום בשכר רעב והתוצאה היא הגלשן החזק ביותר והעמיד ביותר כיום עם החזר אנרגיה וגמישות טובה מאוד, שנותן גלישה חלקה ו"שקטה" גם בים קופצני. אז אם אתם רוצים גלשן שלא תצטרכו לתקן כל יומיים, גלשן שלא תפחדו לטייל איתו בעולם כי יש סיכוי טוב שהוא ישבר, ויחד עם זאת גלשן שיתן את התחושה הכל כך מוכרת של גלשני PU אבל לעולם לא יאבד את הגמישות שלו… אתם מוזמנים לבוא, למשש ולגלוש על החברים החדשים בשכונה.

 

NEW LVR43 HIGH REBOUND MATRIX

במקום הפוליאסטר הסטנדרטי והרעיל המקובל בתעשיה או האפוקסי המיושן אנו משתמשים בכימיה חדשנית - והתוצאה היא חומר חזק יותר, קפיצי יותר ועמיד יותר מכל החומרים שבשימוש.

LIGHTWEIGHT POWERPOP AIRSPRING CORE

ליבת הגלשן עשויה מנוסחה בלעדית לליב-טק של תאים סגורים בשילוב מתכת שלא תספוג מים בשום מקרה ולכן תוכלו לגלוש ימים ארוכים ללא דאגות. הליבה קפיצית ומכילה 50% חומר ממוחזר.

LIB TECH LEASH PLUG

בית הליש הוא יצור מיוחד שלנו ועשוי מאלומיניום תעופתי T6 6061 שהוא חזק ביותר וקל בטרוף.

2D2D VOLCANIC ORGANIC BASALT HONEYCOMB TECHNOLOGY

חזק, קל משקל, עמיד בפני מכות ועשוי מבזלת - במקום פיבר רגיל קבלו סיבי בזלת אורגנית - הסוף לשקעים ולשברים.

כי הגלשן שלנו חזק כמו הר געש.

MAXIMUM INTENSITY LEADING FOIL M.I.L.F. FIN SYSTEMS

בכל גלשן תקבלו 5 חרבות יחודיות שניתנות להזזה ולכיול הגלשן - ליותר משוחרר או יציב, בהתאם לדרישות הגולש.

ELASTOMATRIX PERIMETER DAMPENING WEB

בריילים של כל הגלשנים שלנו ישנם סיבי מתכת מצופים בגומי כדי לספוג את הזעזועים והרטט בכל גלישה ובמיוחד בים קופצני. חדשנות אמרנו כבר?

*טיפולים בגלשן? - במידה ובכל זאת קיבלתם פיצוץ - מה שלא סביר שיקרה - התיקון הוא כמו תיקון של גלשן אפוקסי רגיל.